Işıklı Vinil Germe

Günümüzde bir çok reklam modeli arasında sıklıkla görülen ışıklı tabela ankara, led aydınlatma sistemi kullanılarak çoğunlukla alüminyum kasa içerisinde imaal edilerek ön kısımı müşteri isteğine göre Vinil (branda), pleksi, kompozit, polikarbon vs, gibi ürünler kullanmaktayız. Seçilen tasarıma göre en uygun fiyat, ve kullanımı uygun olanı sunmaktayız. Sıfır imalat olarak tüm dış mekan ürünleri atölyemizde üretimi ve montajını sağlamaktayız.

Tabela ön yüz değişimi ankara yani tadilat olarak gelen işleri öncelikle görseline bakarak uygun ise yardımcı olmaktayız.Işıklı branda (vinil) tabela çoğunlukla tercih edilen ve kaliteli bir görünüme sahip olan bir modeldir.isteğe göre statik boya ile standart dışı renkleri sunmaktayız. Işıklı tabele fiyatları, modelleri ve örnekleri için iletişime geçiniz.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz: 0544 384 4 666

ankara_tabela8 ankara_tabela9 ankara_tabelaci ankara_tabelaci9 cafe_tabelasi isikli_tabela_ankara market_tabelasi tabelaci_ank isiklivinilgermev2 (1) isiklivinilgermev2 (1) isiklivinilgermev2 (2) isiklivinilgermev2 (3) isiklivinilgermev2 (4) isiklivinilgermev2 (5) isiklivinilgermev2 (6) isiklivinilgermev2 (7) isikli-vinil-germe isikli-vinil-germe (2) isikli-vinil-germe (5) isikli-vinil-germe (6) isikli-vinil-germe (7) isikli-vinil-germe (8) isikli-vinil-germe (9) isikli-vinil-germe (10) isikli-vinil-germe (13)