Dijital Baskı

Son teknoloji cihazlarımızda ekosolvent kokusuz boya kullanarak, 1440 dpi çözünürlüğünde tüm dijital baskı ankara taleplerini karşılıyoruz. Branda Baskı, Meşh Branda baskı, One Way Vision Baskı (delikli folyo), Folyo Baskı, Roll Up Banner ve baskı, Vinil baskı, Fotoblok Baskı, Dekota forex baskı, Dekota Sıvama, Folyo Kesim, Duratrans Baskı, Örümcek Stand, Baskes etiket, gibi tüm mecralarda hizmet veriyoruz.

Tüm hava ve dış mekan koşullara karşı dayanıklı ultraviole ışınlarına uzun ömürlü kullanabilceğiniz üretim yapıyoruz. Tüm bunların baskı ve uygulama hizmeti bünyemizde olup gecikme olmadan anlaşılan tarihte teslim ediyoruz.Fabrikamız günde 2000 m2 üretimi faal bir şekilde yapmaktadır. İç mekan (indoor) ve Dış mekan (outdoor) dijital baskı hizmeti ankara da en güvenilir firmalar arasındayız.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz: 0544 384 4 666

dijital-baski dijital-baski (2) dijital-baski (3) dijital-baski (4) dijital-baski (5) folyo-uygulama folyo-uygulama (2) folyo-uygulama (3) folyo-uygulama (4) folyo-uygulama (5) folyo-uygulama (6) folyo-uygulama (7) folyo-uygulama (8) folyo-uygulama (9) folyo-uygulama (10) folyo-uygulama (11) folyo-uygulama (12) folyo-uygulama (13) folyo-uygulama (14) folyo-uygulama (15) folyo-uygulama (16)