Folyo Baskı

Arkası yapışkanlı bir malzeme olan folyo baskı dijital baskı makinelerimizde basılarak her türlü düz zemine hatasız bir uygulama yapmaktayız. Arka kısmı yapışkanlı Pvc türünde bir ürün olan folyo baskı ankara sektöründe çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu sayede bina giydirme, araç kaplamalarında, vitrin reklamlarında, iç mekan dekor tasarımlarında kullanılmaktadır. Folyo söküm işlemi malzemenin kalitesi ile alakalıdır.

Folyo laminasyon kaplama binevi ambalaj edilerek dış ve iç mekandaki oluşabilecek kusurlardan korumaktadır. Folyo baskı istenilen ebatlarda iç mekan ve dış mekan baskı cihazlarımızda elde edilir. Parlak ve mat olarak hem baskı hem laminasyon uygulaması yapmaktayız. Cast folyo, 3m, Oracal, Yarı Cast bunların bütünü stoklarımızda mevcuttur.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz: 0544 384 4 666

ankara-folyo-baski asansor-folyo-kaplama buzlu-folyo-ankara-fiyat dekoratif-folyo-ankara dijital-baski-cam-kaplama-ankara eczane-folyo-kaplama folyo-baski-ankara folyo-baski-ankara-1 folyo-baski-fiyatlari-ankara folyo-kesim-ankara-fiyat forex-uzeri-folyo-kaplama harita-baski-ankara ic-mekan-folyo-baski ic-mekan-folyo-kaplama-ankara ic-mekan-ofis-folyo-ankara kapak kumlama-folyo-ankara seffaf-folyo-baski-ankara ucuz-branda-ankara ucuz-folyo-ankara ucuz-folyo-baski-ankara jquery lightbox onloadby VisualLightBox.com v6.1