Folyo Uygulama

Dijital baskı ortamında imal ettiğimiz folyo baskı, çeşitleri ile istenilen ölçü, tasarım ve malzemeye göre uygulama hizmeti vermekteyiz. Bir çok çeşidi olan bu ürün Şeffaf folyo, Buzlu Folyo, Dekor folyosu, şerit kesimi, cam logo sticker, baskes etiket, olarak çeşitlendirlir. Kullandığımız ürüne göre folyo baskı fiyatları, Örnekleri, modelleri için net bilgi almamız gerekmektedir.

Folyo kaplama yapılacak yerin keşif ve ölçüm işleminden sonra müşterimizin isteği doğrultusunda hizmet vermekteyiz. Farklı alanlarda kaplaması yapılan Fayans kaplama, dolap kaplama, duşakabin kaplama, cam balkon kaplama, işyeri cam giydirme, olarak farklı alanlarda işlenir. Delikli folyo, kullanım alanları hepsinin farklıdır.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz: 0544 384 4 666

buzlu_folyo_ankara buzlu_folyo_serit cam_filmi_ankara cam_giydirme_ankara cam_reklami_ankara delikli_folyo_ankara folyo_giydirme_ank folyo_kaplama folyo_kesim_22 indirim_yazisi_1 kepenk_kaplama_ankara serit_folyo_ankara folyov2 (1) folyov2 (2) folyov2 (3) folyov2 (4) folyov2 (5) folyo-uygulama folyo-uygulama (2) folyo-uygulama (3) folyo-uygulama (4) folyo-uygulama (5) folyo-uygulama (6) folyo-uygulama (7) folyo-uygulama (8) folyo-uygulama (9) folyo-uygulama (10) folyo-uygulama (11) folyo-uygulama (12) folyo-uygulama (13) folyo-uygulama (14) folyo-uygulama (15) folyo-uygulama (16)