One Way Vision Baskı Ankara

Baskı atölyemiz One Way Vision Baskı (Delikli Folyo), binaların cam yüzeylerine yapılan reklam uygulamasıdır. One Way Vision terimi halk arasında delikli folyo olarak da kullanılır. Ölçüme göre fiyat verilmektedir. Cephe Giydirme; One Way Vision diye isimlendirilen yapışkanlı PVC ile yapılır. One Way Vision'ın en büyük özelliği dışarıdan bakıldığında içerisi görünmeyip içeriden bakıldığında dışarısı gözükebilmektedir.

Ekosolvent baskı tekniği ile 6 renk baskı yapabilen makine departmanımızla sizlere iç mekan kalitesinde, piyasa şartlarından daha ekonomik, her çeşit ve markadan oluşan stokumuzla One way vision baskı Ankara ve uygulama hizmetleri vermekteyiz.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz: 0544 384 4 666

cephe-onevision-baski-ankara folyo-kaplama-ankara one-way-vision-baski-ankara one-way-vision-baski-fiyatlari-modelleri-ankara onevision-baski-ankara (2) onevision-baski-ankara (3) onevision-baski-ankara 2 onevision-baski-ankara one-vision-giydirme one-vision-giydirme one-vision-giydirme (2) one-vision-giydirme (3) one-vision-giydirme (4) one-vision-giydirme (5) one-vision-giydirme (6) one-vision-giydirme (7)